Brak zdjęcia

Szukam pracy

Szukam pracy jako opiekunka do dzieci na wakacje, cały sierpień. Mam 16 lat, jestem odpowiedzialna, punktualna i opiekowałam się kuzynami (2, 3 i 6 lat) więc mam małe doświadczenie z dziećmi.

Myślenice i okolice 1 godz.
Poszukuję pracy!

Poszukuję pracy!

Witam! Poszukuję stałej pracy na terenie Myślenic lub bliskich okolic. Posiadam wykształcenie ekonomiczne. Jestem sumienna, punktualna oraz dyspozycyjna. Bardzo proszę o wiadomość, na pewno się odezwę. Pozdrawiam!

Myślenice 11 godz.
Brak zdjęcia

Szukam stałej pracy lub stażu.

Witam, mam 20 lat, w tym roku skończyłam szkołę i szukam pracy. Jestem osobą, która chce się rozwijać. Chcę zdobywać doświadczenie, nie lubię stać w miejscu. Z tego względu szukam stałej, ciekawej pracy która pozwoli mi się wykazać, a przy okazji nauczyć się nowych rzeczy. Nie interesuje mnie praca...

Lusina 1 lip
Brak zdjęcia

Poszukuje Pracy

Jestem uczniem 3 klasy technikum poszukuje pracy na okres wakacyjny. Najchętniej pracowałbym od poniedziałku do piątku lub soboty w godzinach poranno popołudniowych. Dla zainteresowanych proszę o kontakt w którym wyśle swoje CV z wiekszą ilością informacji.

Zakliczyn 30 cze
Brak zdjęcia

Szukam stałej pracy

Witam, mam 24 lata, z zawodu jestem technikiem administracji, od października zaczynam studia zaoczne (ekonomia) Jestem z Myślenic. Poszukuje pracy najlepiej od poniedziałku do piątku ( ewentualnie soboty). Posiadam duże doświadczenie w obsłudze klienta( ponad 2 lata w sklepie spożywczym) , pracował...

Myślenice/okolice 30 cze
Brak zdjęcia

Koszenie trawy !!

Witam! Podejmę się koszenia trawy, wycinki samosiewu oraz wycinki drzew. Koszenie odbywa się kosiarką tradycyjną, żyłkową lub traktorkiem. Jestem w stanie przyjechać i uzgodnić cenę. Polecam!! Atrakcyjne ceny!!

Myślenice 30 cze
Brak zdjęcia

Praca na wakacje

Dziewczyna lat 18 szuka pracy na wakacje. Chodzę do technikum o profilu gastronomicznym. Chętna do wykładania towaru oraz opieki nad dziećmi. Posiadam książeczkę sanepidowska

30 cze
Szukam pracy dorywczej

Szukam pracy dorywczej

Witam, mam 18 lat, mieszkam obok Myślenic. Szukam pracy na wakacje, jestem w technikum o profilu marketingowym. Nie mam dużego doświadczenia w tym kierunku, tylko praktyki, ale szybko się uczę. Mogę też wykonywać pracę fizyczną, pomoc na budowie, ogrodnictwo, pomoc w przeprowadzkach itp.

Myslenice 30 cze
Brak zdjęcia

Szukam pracy

Witam, mam 20 lat i szukam pracy dodatkowej ok. 2-3 dni w tygodniu w godzinach wieczornych lub na nocki na terenie Myślenic. Pracowałam chwilę w gastronomii na stanowisku pomoc kuchenna, jednak musiałam zrezygnować. Nie posiadam dużego doświadczenia, ale spore chęci, zapał i szybko się uczę. Jestem...

Myślenice 30 cze
Brak zdjęcia

SZUKAM pracy dorywczej

Młody chłopak z Myślenic szuka pracy na czas wakacji (Myślenice i okolice) . Szybko się uczę. Chętnie podejmę się pracy jako pomocnik na budowie, przy zakładaniu ogródków,lub pomoc w przydomowych pracach,lecz rozważę każdą propozycje.

Myślenice 29 cze
Brak zdjęcia

Podejmę pracę dodatkową!! od zaraz!!

Szukam pracy dodatkowej w okolicach Myślenic, Gdowa Mężczyzna 26 lat. Głównie praca fizyczna przeprowadzki, Wynoszenie gruzu, wnoszenie materiałów budowlanych I tym podobne. Posiadam prawo jazdy kat. B rozważę każda propozycje. Pozdrawiam

Myślenice/Gdów 29 cze
Brak zdjęcia

Podejmę prace

Podejmę pracę. Bardzo dobra znajomosc języka angielskiego i niemieckiego. Doświadczenie w sprzedaży, exporcie zagranicznym.Wiecej informacji udzielę telefonicznie.

Myslenice 29 cze
Brak zdjęcia

Poszukuję pracy

Witam, mam 20 lat i poszukuje pracy od poniedziałku do piątku. Posiadam prawo jazdy kat B oraz aktualną książeczkę sanepidowska. Jestem osobą otwarta z chęcią podejmuje wyznaczoną mi pracę. Interesuje mnie tylko umowa o pracę.

29 cze
Brak zdjęcia

Szukam pracy

Witam Studentka Pedagogiki Przedszkolnej i wczesnoszkolnej szuka pracy. Jestem osobą energiczną i pracowitą. Posiadam doświadczenie w pracy jako sprzedawca oraz aktualne badania sanepidu.

Wiśniowa 28 cze