Brak zdjęcia

Korepetycje z języka niemieckiego

Od lat z powodzeniem udzielam korepetycji z języka niemieckiego uczniom szkół podstawowych oraz średnich. Lekcje w centrum Myślenic. Chętnych zapraszam od września. Cena za 45 min zajęć.

40 zł Myślenice 16 lip
matematyka

Matematyka

Serdecznie zapraszam na korepetycje z matematyki na różnych poziomach nauczania.

15 lip
Sprzedam książki do 1 technikum/liceum

Sprzedam książki do 1 technikum/liceum

Witam, jak w tytule sprzedam książki do 1 klasy technikum/liceum, w moim przypadku były wykorzystywane do 1 klasy technikum im. Andrzeja Średniawskiego na profilu technik informatyk. Do podręcznika od geografii jest jeszcze Atlas czego nie ma na zdjęciach. Książki w stanie dobrym/b.dobrym, posi...

165 zł 13 lip
FIFA 18/16/15 PS4 polska wersja językowa !!!

FIFA 18/16/15 PS4 polska wersja językowa !!!

Witam, Sprzedam kolekcje gier FIFA na konsole PS4 - FIFA 18/16/15 pierwszy właściciel płyta książeczka pudełko, płytki w stanie bardzo dobrym cena 60 pln 0-509-632-208 (jak problem z zasigiem proszę o SMS oddzwonię) odbiór myślenice lub okoliczne wsie

60 zł łosieczony 11 lip
Brak zdjęcia

J.angielski

Doświadczony nauczyciel j. angielskiego pomoże w przygotowaniu do matury na obu poziomach, nadrobieniu zaległosci językowych u uczniów i osób starszych.

40 zł Myślenice 7 lip
Brak zdjęcia

Znaleziono ZESTAW INSULINOWY!

Zestaw insulinowy znaleziono w pobliżu ronda gruszki i strażnicy przy rynku. Osoba która zgubiła zestaw może go odebrać na zarabiu na hali "Sport Myślenice". Telefon 12 271 05 44.

Myślenice 4 lip
MATEMATYKA

Matematyka

Zapraszam serdecznie na korepetycje z matematyki z zakresu szkoły podstawowej oraz szkoły średniej. Kompleksowe przygotowanie do matury podstawowej, a także do sprawdzianów, kartkówek czy po prostu nadrobienie materiału.

2 lip
Sprzedam książki technikum

Sprzedam książki technikum

Sprzedam książki do technikum w bardzo dobrym stanie. Odbiór osobisty w Jasienicy lub Myślenicach. Osoby zainteresowane kupnem proszę o wiadomość.

27 cze
RELIGIA PODRĘCZNIK 3 , 4 KLASA

Religia podręcznik 3 , 4 klasa

WITAM ZAPRASZAM DO ZAKUPU PODRĘCZNIKA DO RELIGI KLASA 3 STAN BARDZO DOBRY UŻYWANY 1 ROK CENA 15 ZŁ KLASA 4 STAN BARDZO DOBRY UŻYWANY 1 ROK CENA 15 ZŁ ODBIÓR MOŻLIWY NA TERENIE MYŚLENIC

15 zł 24 cze
Sprzedam książki

Sprzedam książki

Sprzedam książki: Unf*ck yourself. Napraw się - 10 zł Koktajle dla zdrowia i urody - I część - 15 zł lub w zestawie z II częścią za 25 zł Koktajle dla zdrowia i urody - II część - 15 zł lub w zestawie z I częścią za 25 zł Wszystkie w bardzo dobrym stanie. Nadają się na prezenty :)

15 zł Myślenice 23 cze