Brak zdjęcia

Korepetycje z języka niemieckiego

Jestem czynnym zawodowo nauczycielem w szkołach podstawowych z kilkuletnim doświadczeniem. Udzielam lekcji w Myślenicach dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Zapraszam do współpracy.

45 zł Myślenice 27 lut
Kurs operatora HDS

Kurs operatora HDS

🛑 Kurs HDS 🛑 Szybki kurs, który trwa 1 weekend (sb + ndz) ! 🤩 Termin: 13 i 14 marca 2021r. Miejsce: Dobczyce. Cena: 1500zł (w tym jest już wliczony egzamin). Informacje: 576 000 261

1 500 zł Dobczyce 23 lut
ANGIELSKI ZDALNIE

Angielski zdalnie

Udzielę korepetycji z Języka Angielskiego dzieciom w szkole podstawowej. Jestem po studiach magisterskich i mam doświadczenie w pracy z dziećmi (praktyki w szkołach, opieka na koloniach i kilka lat nauki angielskiego z dziećmi w wieku szkolnym) Oprócz angielskiego, jestem też chętna pomóc dziecku...

50 zł Myślenice 19 lut
Książka Opowieść podręcznej

Książka Opowieść podręcznej

Książka pt. Opowieść podręcznej, Margaret Atwood. Książka jest w bardzo dobrym stanie, jeden raz przeczytana przeze mnie. normalne ślady uzytkowania. W miękkiej oprawie. Kosztowała 39,90 zł. Serdecznie polecam. Na podstawie powieści powstał serial.

22 zł Myślenice 18 lut
Korepetycje - jezyk niemiecki

Korepetycje - jezyk niemiecki

Udzielę korepetycji z jeżyka niemieckiego na każdym etapie nauczania: - odrabianie zadań, - pisanie prac, - konwersacje, - przygotowanie do egzaminów, - tłumaczenia, - pomoc w zrozumieniu zagadnień języka niemieckiego, etc. Germanista po wieloletnim pobycie w Niemczech! Zapraszam! :)

50 zł Rudnik 10 lut
Korepetycje matematyka

Korepetycje matematyka

Nauczyciel dyplomowany, egzaminator po SP i maturalny - udzieli korepetycji z matematyki na poziomie szkoły podstawowej i liceum. Przygotowuję także do matury w zakresie podstawowym. Możliwość dojazdu do ucznia. (Myślenice, Sułkowice, Jasienica i Bysina). Zapraszam.

Jasienica 9 lut