Pracownik działu Importu

Jawornik 658 14 sie 2022
  • Lokalizacja Jawornik 658
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Biuro i administracja
Opis

Miejsce pracy: HYDROLAND Chorobik Gawęda Malec Wojtycza Sp.
Jawna, Jawornik 658, 32-400 Myślenice

Wynagrodzenie: okres próbny 3000 zł netto

Głównym celem stanowiska jest zapewnienie zaopatrzenia z zagranicy.

PODSTAWOWE OBOWIĄZKI
- sprawdzanie dokumentów
- logistyka transportu towarów importowanych
- współpraca z dostawcami zagranicznymi
- współpraca z agencjami celnymi
- nadzór nad rozliczeniami finansowymi z dostawcami
zagranicznymi

KOMPETENCJE ZAWODOWE:
- dokładność/ sumienność
- umiejętność rozczytywania dokumentów
- umiejętności organizacyjne
- umiejętności komunikacyjne
- umiejętność pracy w zespole
- znajomość zagadnień dystrybucji i logistyki
- świadomość kosztowa

WYMAGANIA REKRUTACYJNE:
- znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie
- znajomość programu EXCEL
- wykształcenie minimum średnie
- mile widziane doświadczenie zawodowe na takim samym lub
zbliżonym stanowisku
- znajomość procedur importowych

Praca jednozmianowa, od pon. - pt. , od 8:00-16:00

CV proszę przesyłać na adres : kadry@hydroland.com.pl
lub osobiście do siedziby firmy w godz. od 8:00-16:00
tel. 12/272-56-40

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Kontaktując się, powołaj się na miasto-info.pl