Sekretariat szkoła językowa

30 - 50 zł Myślenice 25 kwi
  • Lokalizacja Myślenice
  • Wymiar pracy Niepłeny etat
  • Branża Biuro i administracja
  • Rodzaj umowy Umowa zlecenie

Poszukujemy sympatycznej i energicznej osoby do obsługi sekretariatu szkoły językowej dla dzieci.
Bardzo chętnie zatrudnimy osobę studiującą.
Zakres obowiązków:
- Wykonywanie prac biurowych związanych z obsługą sekretariatu oraz prawidłowym funkcjonowaniem szkoły
- Obsługa klientów
- Nawiązywanie pozytywnych relacji z naszymi uczniami oraz ich rodzicami;
- Dbanie o wizerunek szkoły
Od kandydata oczekujemy:
- Dyspozycyjności popołudniami
- Umiejętności obsługi pakietu Microsoft Office (zwłaszcza Excel i Outlook) oraz urządzeń biurowych
- Uśmiechu, pozytywnej energii i empatii w stosunku do dzieci
Oferujemy:
- Umowę zlecenie, praca od maja 2024, popołudnia ok. 25 godzin tygodniowo, w lecie elastyczny czas pracy
- Pracę w przyjaznej, bezstresowej atmosferze
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane kandydatury.

myslenice@helendoron.pl