Magazynier/sprzedawca

Myślenice 13 lis 2023
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Magazynier
Opis

Ogłaszamy nabór na stanowisko:
Magazynier/sprzedawca w sklepie internetowym SPORTPLUS.PL,

Zakres obowiązków:
-Realizacja zamówień, kompletacja dostaw
-Przygotowanie towaru do wysyłki
-Wydawanie towarów, przyjmowanie towarów
-Współpraca z przewoźnikami
-Współpraca z działem produkcji
-Współpraca z działem handlowym
-Współpraca z dostawcami towarów
-Kontakt z klientami (w tym infolinia sklepu internetowego)
-Utrzymywanie i kontrola stanów magazynowych
-Dbałość o porządek w obrębie magazynu.

Wymagania:
- zaangażowanie i dyspozycyjność.
- znajomość podstaw gospodarki magazynowej
- znajomość lub gotowość do szybkiego przyswojenia programu SAGE SYMFONIA HANDEL.
- sumienność, skrupulatność i dokładność w pracy.

Dodatkowe informacje: tel 603 630 352, e-mail: sn@sportplus.pl.