Pracownik magazynu ecommerce / pakowanie paczek

3 200 - 4 000 zł Myślenice 22 lis 2022
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Magazynier

W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko Magazynier (lokalizacja magazynu strefa Jawornik/Polanka)

Praca zmianowa (po 2 miesiącu pracy): 6:30-14:30 i 9:00-17:00

Zakres obowiązków:

Pakowanie przesyłek
Wydawanie towaru z magazynu, kompletacja

Wymagania konieczne:

Komunikatywność
Uczciwość, odpowiedzialność, chęć do pracy
Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

Wysoka dynamika działania i zaangażowanie w powierzone zadania
Doświadczenie w logistyce

Oferujemy:

Stabilne warunki zatrudnienia
Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
Możliwość rozwoju zawodowego
Przyjazną atmosferę

Prosimy o umieszczenie w CV (nie w treści wiadomości) aktualnej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Aplikacje proszę przesyłać na adres:
slawomir.poluszak@elhurtplus.pl

Zobacz więcej

Numer telefonu

Zadzwoń Wyślij SMS Anuluj