Kontroler jakości - pracownik produkcji

Jordanów/powiat suski 2 paź 2020
  • Lokalizacja Jordanów/powiat suski
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Produkcja

Valvex S.A. wiodący producent armatury sanitarnej i instalacyjnej w kraju i zagranicą.Lider we wdrażaniu nowości, w związku z ciągłym rozwojem, poszukuje kandydatek i kandydatów na stanowisko:
Kontroler jakości
/wydz. Pokryć Galwanicznych i Lakierniczych/
(miejsce pracy Jordanów, pow. suski)

ZADANIA:
• Kontrola i segregacja detali zgodnie z kryteriami jakościowymi.
• Pakowanie detali zgodnie z obowiązującymi procedurami i instrukcją.
• Realizacja powierzonych zadań zgodnie z planem produkcji oraz obowiązującymi procedurami.
• Nakładanie detali na zawieszki zgodnie z procedurą.
• Dbałość o stan techniczny zawieszek.
OCZEKUJEMY:
• Wykształcenie min. zawodowe.
• Nie wymagamy doświadczenia zawodowego.
• Mile widziana wiedza z zakresu kryteriów oceny jakości.
• Umiejętność pracy w zespole.
• Dyspozycyjność, spostrzegawczość, dokładność.
• Umiejętność organizacji pracy własnej.

OFERUJEMY:

• Umowę o pracę na pełny etat,
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Konkurencyjne wynagrodzenie.
Więcej o nas dowiesz się na naszej stronie www.valvex.com oraz pod numerem 18 2693375.

Aby Twoja kandydatura mogła być wzięta pod uwagę przeczytaj poniżej:
Informujemy, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest Valvex S.A. z siedzibą przy ul. Nad Skawą 2, 34-240 Jordanów, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000026818 NIP 7350024499 REGON 490399956 ( dalej zwana: „Valvex”). Oznacza to, że odpowiadamy za wykorzystywanie danych osobowych w sposób bezpieczny, zgodny z obowiązującymi przepisami.

W celu przeprowadzenia rekrutacji, prosimy o zamieszczenie w CV co najmniej pierwszej lub obu poniższych klauzul, zgodnie ze swymi preferencjami, dla udziału w jednym lub wielu prowadzonych przez nas naborach:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji, w szczególności w CV oraz liście motywacyjnym, na potrzeby niezbędne do realizacji procesu rekrutacyjnego w Valvex S.A. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO).
 TAK  NIE

Przyjmuję do wiadomości, że zgoda ma charakter dobrowolny, a brak jej udzielenia powoduje niemożność rozpatrzenia mojej aplikacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji, w szczególności w CV oraz liście motywacyjnym, również na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych w Valvex S.A. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO).
 TAK  NIE”