Zatrudnię operatora CNC

8 000 - 12 000 zł Trzebunia 11 sie
  • Lokalizacja Trzebunia
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Produkcja

Firma Metrobud poszukuje pracownika na stanowisko operatora CNC, z doświadczeniem i praktyką minimum kilkuletnią.

Opis stanowiska:
Poszukujemy doświadczonego operatora CNC do naszego zespołu. Idealny kandydat powinien posiadać duże doświadczenie w obsłudze maszyn CNC oraz praktykę zawodową w tej dziedzinie. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za programowanie, obsługę i konserwację maszyn CNC, zapewniając najwyższą jakość produkowanych elementów. Pracujemy na sterowaniach Fanuc iO oraz Heidenhain 828D.

Wymagania:
Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku operatora CNC.
Znajomość oprogramowania do programowania maszyn CNC (CAD/CAM).
Umiejętność czytania i interpretacji rysunków technicznych.
Doświadczenie w pracy z różnymi materiałami m.in. stal węglowa, nierdzewna, duplex
Zdolność do samodzielnej pracy oraz efektywnej współpracy w zespole.
Dbałość o szczegóły i precyzja w wykonywaniu zadań.

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie.
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.
Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony zespołu.

Jak aplikować:
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny.