Praca w sklepie na stanowisku mięsno-wędliniarskim

Czechówka 14 mar
  • Lokalizacja Czechówka
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Kasjer i ekspedient

Supermarket EURO w Czechówce poszukuje kandydatkę na stoisko mięsno-wędliniarskie.

Zadania:
- Sprawdzanie terminów ważności produktów
- Doraźna pomoc na stoisku mięsnym
- Dbałość o czystość i porządek na stanowisku pracy
- Umiejętna obsługa klientów;
- Ekspozycja towarów według standardów firmy.

Wymagania:
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne,
- Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
- Umiejętność pracy w zespole,
- Uczciwość i chęć do pracy,
- Odpowiedzialność,
- Mile widziana znajomość branży mięsnej,
- Mile widziana znajomość obsługi terminala płatniczego oraz kasy fiskalnej.

Oferujemy:
- pracę w systemie zmianowym,
- praca z młodym i zgranym zespołem,
- stabilność zatrudnienia,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- umowę na czas próbny, następnie na czas nieokreślony

CV wraz z listem motywacyjnym (mile widziane) proszę wysyłać na adres mailowy sklep[małpa]fphpanek.pl z dopiską w temacie CV.

Zapraszamy również zgłaszać swoje kandydatury osobiście w sklepie
Ul. Wielicka 38, 32-406 Czechówka

W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać maila, bądź telefonicznie: 12 271 00 80