Magazynier

Od 3 500 zł Jawornik 10 paź 2021
  • Lokalizacja Jawornik
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Magazynier
Opis

MAGAZYNIER

praca jednozmianowa, od pon. - pt. , od 8:00-16:00
docelowo umowa na czas nieokreślony
Miejsce pracy: HYDROLAND SP. Z O.O.
Jawornik 658, 32-400 Myślenice

Wynagrodzenie od 3500brutto

Obowiązki:

- pakowanie towarów na poczet wysyłki kurierskiej
- komplementacja zamówień
- rozładunek towarów
- rozkładanie towaru oraz przyjęcia magazynowe,
- ogólne prace magazynowe

Wymagania:

-Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania
-rzetelność, punktualność
-dyspozycyjność (praca od poniedziałku do piątku w godz 8:00-16:00
tryb jedno-zmianowy )
-umiejętność pracy w zespole

CV proszę przesyłać na adres : kadry@hydroland.com.pl
lub osobiście do siedziby firmy w godz. od 8:00-16:00

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Kontaktując się, powołaj się na miasto-info.pl