STAŻ pracownik biurowy

Myślenice 17 kwi
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Biuro i administracja
  • Rodzaj umowy Inna
Opis

Staż w firmie BG UBEZPIECZENIA - Pracownik Biurowy ⬇️

Poszukujemy stażysty na stanowisko Pracownika Biurowego. Dołącz do naszego zespołu i zdobądź praktyczne umiejętności oraz wiedzę w zakresie prowadzenia biura i obsługi dokumentacji.

📌 Lokalizacja: Myślenice

💼 Obowiązki:

Archiwizacja dokumentów ✅
Przyjmowanie przesyłek ✅
Wsparcie w prowadzeniu dokumentacji biurowej ✅
Obsługa klientów ✅

Wymagania:

Umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office) ✅
Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań ✅
Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole ✅
Wykształcenie średnie ✅
Rejestracja w Urzędzie Pracy ✅

Zainteresowanych prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres monika@bgubezpieczenia.com wraz z tytułem "Staż" oraz z załączoną klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.”