Firma Auto-Kris zatrudni pracownika

Myślenice 9 kwi
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Mechanik, blacharz i lakiernik

Firma Auto-Kris Samochody Pożarnicze zatrudni pracownika do przygotowania używanych samochodów pożarniczych do sprzedaży.

Miejsce pracy: 32-400 Myślenice, ul. Sienkiewicza 20c

1. Obowiązki:
- przygotowanie bezwypadkowych samochodów do sprzedaży,
- modernizacja lub naprawa zamontowanych podzespołów i urządzeń,
- znajomość podstawowych zasad mechaniki pojazdów.

2. Wymagania:
- dyspozycyjność,
- odpowiedzialność,
- chęć nauki i rozwoju,
- uczciwość i zaangażowanie,
- dokładność,
- umiejętność planowania i organizacji pracy,
- zainteresowanie branżą motoryzacyjną,
- sprawność fizyczna,
- kultura osobista.

3. Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia,
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub inne wg życzeń,
- atrakcyjne warunki wynagrodzenia wg ustaleń i umiejętności,
- dodatkowe premie.

Praca w godzinach: 7 - 16.

Zainteresowanych pracą prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail na adres: auto-kris@auto-kris.pl