Specjalista ds. Zarządzania i Obsługi Klienta w Firmie Biotop

7 000 - 15 000 zł Myślenice 16 paź 2023
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Obsługa klienta i call center

Biotop to lider na rynku usług związanych z renowacją dachów. Zajmujemy się kompleksową obsługą klientów indywidualnych oraz biznesowych. Nasze biuro znajduje się w centrum miasta, a naszymi kluczowymi wartościami są organizacja, zaradność i entuzjazm.

O stanowisku:

Jesteśmy w poszukiwaniu ambitnej osoby, która dołączy do naszego zespołu na stanowisku Specjalisty ds. Zarządzania i Obsługi Klienta. Twoim głównym zadaniem będzie zarządzanie procesem realizacji zleceń od początku do końca. Będziesz korzystać z naszego systemu CRM, który wspiera proces, oraz utrzymywać kontakt telefoniczny, mailowy i smsowy z klientami.

Zakres obowiązków:

- Bieżące informowanie klienta o etapach realizacji zlecenia
- Przyjmowanie i wprowadzanie dokumentów do systemu
- Pilnowanie przepływu informacji w firmie
- Telefoniczne rozmowy z klientami
- Współpraca z działami księgowości, kadr i zarządu
- Pomoc w bieżących zadaniach zarządu

Oczekiwania:

- Doświadczenie w zarządzaniu, handlu i obsłudze klienta
- Zaradność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów
- Entuzjazm i chęć do pracy
- Naturalne zdolności komunikacyjne
- Postawa zespołowa i chęć współtworzenia zespołu

Oferujemy:

- Umowę o pracę
- Pracę w trybie stacjonarnym
- Szkolenia i wsparcie na każdym etapie Twojego rozwoju
- Pozytywne podejście i docenienie dobrze wykonanej pracy

Jeśli jesteś osobą, która ceni sobie pracę w dynamicznym środowisku i jest gotowa na nowe wyzwania, zapraszamy do składania aplikacji!

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: biuro@grupabiotop.pl

Zapraszamy do współpracy!
www.grupabiotop.pl