Elhurt Plus - Magazynier - praca od zaraz - Myślenice Osieczany

Osieczany 25 paź 2017
  • Lokalizacja Osieczany

Elhurt Plus Sp. z o.o. Sp. K. poszukuje kandydatów na stanowisko Magazynier.

Praca zmianowa: 7:00-15:00 i 11:00-19:00.

ZADANIA:

* Przyjmowanie towaru do magazynu, dbanie o porządek na terenie magazynu
* Wydawanie towaru zgodnie z zamówieniami
* Obieg dokumentacji: kontrola bieżących faktur związanych z pracą na magazynie, przekazywanie dokumentów potwierdzających zrealizowane zamówienia, wprowadzanie potwierdzeń wydanego towaru oraz listy przyjęć
* Pakowanie towarów wrażliwych w odpowiednie opakowania w celu ochrony ich przed zniszczeniem
* Dbałość o towar: sprawdzanie stanu ilościowego poszczególnych produktów znajdujących się na magazynie

WYMAGANIA:
* Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok
* Znajomość obsługi komputera
* Uczciwość, zaangażowanie, dyspozycyjność

* Uprawnienia na obsługę wózka widłowego mile widziane

Umowa o pracę, pełny etat.

Aplikacje prosimy wysyłać na adres: agata.slonka@elhurtplus.pl