Asystentka fryzjera/ Asystent fryzjera/Fryzjerka/Fryzjer

18 - 25 zł Myślenice 15 wrz 2021
  • Lokalizacja Myślenice
  • Wymiar pracy Niepłeny etat
  • Branża Fryzjer i kosmetyczka

Płatek Studio znajduje się w malowniczej części Myślenic w zaadaptowanej do tego celu stodole. To nadaje modernistycznego wymiaru miejscu i jest odzwierciedleniem nowoczesnego podejścia do przestrzeni oraz do sztuki fryzjerskiej.

Płatek Studio w Myślenicach poszukuje osoby na stanowisko :

Assystentka fryzjera/ Assystent fryzjera/Fryzjerka/Fryzjer
Miejsce pracy: Myślenice

Jeśli chcesz pracować w salonie, w którym cenisz sobie elastyczność godzin pracy, masz chęć rozwoju, lubisz przebywać w miłej atmosferze oraz nie boisz się wyzwań stawianych przez wymagających klientów?.

Złóż swoją aplikację! Nasze Studio jest odpowiednim miejscem dla Ciebie.

Opis stanowiska:
• Wykonywanie pełnego zakresu usług związanych z obsługa klienta
• Utrzymywanie miejsca pracy w czystosci
• Asystowanie i pomoc pracownikom salonu
• Wykonywanie samodzielnie podstawowych zadań fryzjerskich takich jak: mycie włosów z masażem, upięcia i stylizacja włosów
• Wykonywanie podstawowych zadań fryzjerskich takich jak: strzyżenie damskie, męskie oraz koloryzacja po przepracowaniu okresu 6 miesięcznego w salonie.

Wymagania:

• min. 6 miesięcy doświadczenia z zakrezu fryzjerstwa
• podstawowa znajomość obsługi klienta
• umiejętność budowania relacji z klientami
• dyspozycyjność
• zaangażowanie
• profesjonalne podejście do zawodu
• odpowiedzialność
• wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

• profesjonalne standardy pracy
• możliwość rozwoju osobistego poprzez szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne
• wynagrodzenie stałe plus prowizja od sprzedaży produktów/usług
• miłą atmosferę pracy
• elastyczne godziny pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez formularz.
Do CV prosimy załączyć klauzulę:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)