Pracownik biurowo-magazynowy

28 maj 2017

Hurtownia spożywcza (mięso, wędliny) zatrudni pracownika biurowo-magazynowego.

Opis stanowiska:
- obsługa klienta;
- rozliczenie płatności gotówkowych i bezgotówkowych;
- przyjęcie i wprowadzenie telefonicznych zamówień sprzedaży;
- kontrola stanów magazynowych;
- prowadzenie dokumentacji biurowej i sanitarnej;
- pomoc w pracach magazynowych.
- praca w systemie 3-zmianowym: 6-14, 14-22, 22-6.

Wymagania:
- uczciwość i zaangażowanie;
- znajomość pakietu Office;
- dobrze widziane doświadczenie w pracy na stanowisku biurowym oraz obsłudze systemu klasy ERP.

Oferujemy:
- umowę o pracę;
- atrakcyjne wynagrodzenie;
- miłą i koleżeńską atmosferę.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV w formacie PDF (w tytule Pracownik birowo-magazynowy) na adres: rekrutacja@firmajanas.pl lub dostarczenie osobiście do siedziby firmy (ul. Słowackiego 81b, Myślenice). Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zobacz więcej

Numer telefonu

0

Zadzwoń Wyślij SMS Anuluj