Regionalny Menadżer Sprzedaży

MYŚLENICE 28 maj 2017
  • Lokalizacja MYŚLENICE
Opis

Miejsce pracy: Region Myślenice i okolica
Opis stanowiska:
· Utrzymywanie kontaktu ze stałymi klientami firmy na powierzonym regionie.
· Poszukiwanie nowych rynków zbytu i nowych klientów na podległym obszarze.
· Zapewnienie planowanego poziomu sprzedaży w podległym regionie.
· Organizowanie regionalnych promocji produktów.
· Działania marketingowe.
· Prowadzenie odpowiedniej dokumentacji do wykonywanej pracy, zgodnie z procedurami.
Wymagania:
· Doświadczenie handlowe
· Kreatywność.
· Otwartość i umiejętność nawiązywania i podtrzymywania dobrych kontaktów z klientami
· Samodzielność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy.
· Wykształcenie minimum średnie
· Dobra umiejętność obsługi komputera, znajomość MS Office.
· Silna motywacja do pracy w terenie, dyspozycyjność i pełne zaangażowanie.
· Prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu.
· Znajomość branży mięsno-wędliniarskiej będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
· Pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie
· Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
· Samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop.
Podania proszę kierować na podanego maila: rekrutacja@firmajanas.pl

rekrutacja@firmajanas.pl

Zobacz więcej

Numer telefonu

0

Zadzwoń Wyślij SMS Anuluj