Doradcę kredytowego do Oddziału Firmy

Kraków 11 maj 2017
  • Lokalizacja Kraków

BCS Gwarant Invest ogólnopolska Firma Finansowa zatrudni na stanowisko;

Doradca Kredytowy praca w biurze Oddział Myślenice

miejsce pracy : Myślenice

Zadania:
• sprzedaż pożyczek,
• obsługa Klientów firmy,
• doradztwo finansowe w oparciu o analizę potrzeb Klientów,
• oferowanie rozwiązań w zakresie doboru usług i produktów kredytowych oraz ubezpieczeniowych ,
• budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji oraz rozwijanie wysokiego poziomu satysfakcji Klientów,
Wymagania
• wykształcenie min. średnie
• doświadczenie zawodowe min. 3 lata w branży finansowej,
• wiedza na temat bieżącej i przewidywalnej sytuacji na rynkach finansowych,
• dobra znajomość produktów i usług bankowych dla Klientów detalicznych,
• wysoka kultura osobista, zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
• ukierunkowanie na realizację zadań i osiągnie założonych celów biznesowych,
• bardzo dobra organizacja czasu pracy,

Oferujemy
• pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę,
• stałe wynagrodzenie,
• możliwość rozwoju w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się i nowoczesnej instytucji finansowej
• praca stacjonarna w oddziale firmy,

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV .

607693346