Mistrz wydziału montażu luster

Rabka-Zdrój 14 cze 2016
  • Lokalizacja Rabka-Zdrój
Opis

Firma Dubiel Vitrum - producent szkła i luster z siedzibą
w Rabce-Zdroju zatrudni na stanowisko:
Mistrz wydziału montażu luster.

Zadania:
- bieżące nadzorowanie montażu luster w zakresie ilości,
jakości i terminowości produkcji,
- rozwiązywanie problemów technicznych i organizacyjnych montażu,
- prowadzenie dokumentacji wyrobów,
- nadzorowanie badań kontrolnych wyrobów,
- czuwanie nad bezpieczeństwem pracy załogi,
- rozwiązywanie problemów pracowniczych,
- współpraca z mistrzami obróbki mechanicznej szkła w zakresie rytmicznego, terminowego i jakościowego dopływu luster do montażu,
- kontakty z działem technologicznym w zakresie prawidłowości dokumentacji warsztatowej,
- kontakty z działem logistyki w zakresie terminowości dostaw podzespołów i ich jakości.

Wymagania:
- wykształcenie minimum średnie techniczne,
- umiejętność odczytywania rysunku technicznego,
- znajomość elektrotechniki,
- preferowani kandydaci z doświadczeniem w pracy na stanowiskach mistrzowskich w produkcji.

Inne informacje:
- praca na hali,
- praca 3 zmianowa,

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
- gruntowne wsparcie i okres szkolenia w zakresie poznania specyfiki zakładu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV+list motywacyjny) z tematem wiadomości „Mistrz wydziału montażu luster” na adres: rekrutacja@dubielvitrum.pl