Ogłoszenia » Edukacja

Wyróżnione
 • Gra na instrumentach, studio piosenki, zajęcia umuzykalniające dla dzieci 0-3

  Pracownia Artystyczna Arabeska zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych na lekcje gry na instrumentach (pianino, keyboard, gitara, skrzypce), lekcje piosenki rozrywkowej i śpiewu solowego oraz zajęcia umuzykalniająco-rytmiczne dla na(...)

 • Pozostałe
 • Gra na instrumentach, studio piosenki, zajęcia umuzykalniające dla dzieci 0-3

  Pracownia Artystyczna Arabeska zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych na lekcje gry na instrumentach (pianino, keyboard, gitara, skrzypce), lekcje piosenki rozrywkowej i śpiewu solowego oraz zajęcia umuzykalniająco-rytmiczne dla na(...)

 • 25 zł

  Korepetycje z przedmiotów ścisłych dla gimnazjalistów !

  Witam ! Jestem studentem chemii na AGH. Chętnie udzielę korepetycji/ pomogę opanować materiał z przedmiotów ścisłych - Chemia, Fizyka, Matematyka, Biologia. Mam doświadczenie w udzielaniu korepetycji dla gimnazjalistów. My(...)

 • Korepetycje dla najmłodszych

  Nauczycielka pedagogiki wczesnoszkolnej chętnie pomoże uczniom szkoły podstawowej w odrabianiu zadań domowych, udzieli korepetycji, pomoże opanować materiał. Dojazd do ucznia na terenie Myślenic. Gorąco zapraszam :)

 • 15 zł

  Książki Katarzyny Michalak

  Sprzedam komplet książek Katarzyny Michalak: Zachcianek, Przystań Julii, Poczekajka, Zmyślona, Zacisze Gosi, Ogród Kamili. Istnieje możliwość zakupu wybranej książki. Książki jak nowe, przeczytane jeden raz. Przy zakupie komple(...)

 • 15 zł

  Książki Anny Ficner-Ogonowskiej oraz Katarzyny Grocholi

  Sprzedam książki Anny Ficner-Ogonowskiej: Alibi na szczęście, Krok do szczęścia, Zgoda na szczęście oraz Katarzyny Grocholi - Zagubione niebo. Istnieje możliwość zakupu wybranej książki. Książki jak nowe, przeczytane jeden ra(...)

 • 35 zł

  Język Angielski - korepetycje

  Zapraszam na lekcje języka angielskiego. Udzielam korepetycji na każdym poziomie. Jestem doświadczonym nauczycielem oraz 10 lat mieszkałam w kraju anglojęzycznym.

 • Prezentacja maturalna Na ZAMÓWIENIE* Oferujemy

  *Prezentacja maturalna Na ZAMÓWIENIE* Oferujemy oryginalne i niebanalne modele prezentacji maturalnych Prezentacje maturalne na każdą kieszeń !!! Jeżeli cenisz sobie moje doświadczenie, jeżeli zależy Ci na jak najlepszej(...)

 • 80 zł

  **zestaw pytań matura ustna polski*** 2017

  2017- Nowa Matura ustna z języka polskiego!!! Zestaw pytań  Oferujemy: Komplet przykładowych 100 pytań maturalnych, zebranych i opracowanych na podstawie upublicznionych zadań przez CKE. Nowa Matura ustna z języka po(...)

 • NIEMIECKI

  TANIO I RZETELNIE! Absolwentka UJ, stypendium za granicą, praktyka w Austrii. Wszystkie poziomy zaawansowania, przygotowanie do matury i do egzaminów. Konwersacje. Praktyka również w przygotowywaniu osób do wyjazdów za granicę. D(...)

 • ANGIELSKI dla małych i dużych!

  Witam, posiadam wyższe wykształcenie i wieloletnie doświadczenie w nauczaniu. Chętnie udzielę korepetycji dzieciom (od lat 4) oraz młodzieży. Zajęcia u mnie w domu, mieszkam w Myślenicach. Lekcja trwa 60 min. (w przypadku dzi(...)

 • Korepetycje z języka angielskiego

  Jestem nauczycielką języka angielskiego z doświadczeniem na każdym etapie nauczania. Udzielę korepetycji na terenie Myślenic. Oferuję: - przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego i matury - pomoc w odrabianiu zadań, - pomoc w n(...)

 • 20 zł

  Sprzedam podręczniki do technikum!

  Cześć! Mam do sprzedania kilka książek, w stanie b. dobrym. Niektóre kupione kilka miesięcy temu dokładnie przed maturą ;) Opracowania lektur i wierszy - 15 zł Repetytorium maturalne, zakres podstawowy i rozszerzony, OPERON -(...)

 • Korepetycje z języka angielskiego

  Jestem studentką trzeciego roku na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Udzielę korepetycji z języka angielskiego na poziomie podstawowym i gimnazjum. Możliwość lekcji w dwu-/trzy osobowej grupie. 20-25 zł/ h. Kontakt telefonicz(...)

 • Napiszę pracę zaliczeniowe i inne.

  Pomogę lub napiszę od podstaw: *prace zaliczeniowe *prace licencjackie *prace maturalne * Cena do ustalenia i zależna od tematu , oraz ilości stron. Bez plagiatu , rzetelnie , posiadam doświadczenie w pisaniu prac. (...)

 • JĘZYK ANGIELSKI - KOREPETYCJE

  Korepetycje z języka angielskiego. Miła atmosfera, możliwość 2-osobowych grup. Zapraszam