Wynajem zjeżdżalni dmuchanej PSI PATROL!

800 zł Krzywaczka 12 kwi
  • Lokalizacja Krzywaczka
Opis

Wynajem dmuchańca PSI PATROL!

Oferujemy wynajem dmuchańca ‘’PSI PATROL’’ na preferencyjnych warunkach.

Urządzenia dowozimy, rozstawiamy i kotwiczymy w godzinach porannych oraz demontujemy i składamy w godzinach wieczornych. Dojazd na terenie Myślenic i okolic gratis. Wynajmujemy również dmuchańca z obsługą. Koszt obsługi ustalany indywidualnie. Dlaczego powinieneś wybrać naszą firmę?

- W przypadku deszczu, wiatru lub innych złych warunków atmosferycznych nie ponosisz żadnych kosztów wynajmu. Bezpieczeństwo to dla nas priorytet!

- Nasz dmuchaniec to urządzenia które są dla nas wizytówką - bezpieczne, nowe, czyste, zadbane wyprodukowane w Polsce przez renomowanych producentów według najnowszych norm. Nie mamy w ofercie urządzeń chińskich, brudnych, zniszczonych. Wszystkie urządzenie do wynajmu na imprezy prywatne zostały wyprodukowane w 2022 roku!

- Wszystkie nasze urządzenia to profesjonalne konstrukcje zabawowe przeznaczone do użytku komercyjnego. Wszystkie nasze zjeżdżalnie są duże, a wszystkie wymiary masz podane w specyfikacji.

- Wszystkie urządzenia posiadają atesty i ubezpieczenie OC oraz są kotwiczone we wszystkich punktach. Bezpieczeństwo Waszych Dzieci jest dla nas priorytetem.

Wymiary dmuchańca :
Wysokość: 6m
Szerokość: 5m
Długość: 8m

Cena wynajmu za cały dzień: 800zł

Zapraszam do kontaktu:
Smerf Event : 607 57 58 56

Kontaktując się, powołaj się na MiastoInfoWyślij wiadomość

Zobacz więcej