Pranie tapicerki, mycie samochodów, dezynfekcja

1 zł Myślenice, Dobczyce, Sułkowice, Rudnik 7 maj
  • Lokalizacja Myślenice, Dobczyce, Sułkowice, Rudnik
Opis

PRANIE TAPICERKI, MYCIE SAMOCHODÓW, DEZYNFEKCJA

Hej!
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom oraz potrzebom klientów stworzyliśmy dla Was całkiem nowy rodzaj usług - czyszczenia parowego z dojazdem do Ciebie lub stacjonarnie !
Oprócz tego, że oszczędzasz swój czas nie stojąc w kolejce, to jeszcze wybierasz dogodny dla siebie termin a resztę zostawiasz nam :) .

Posiadamy najwyższej jakości sprzęt do prania tapicerki - odkurzacz pianowy Santoemma Sabrina Hot Foam który jest w stanie podać specjalną gorącą i gęstą pianę na czyszczoną powierzchnię. Gorąca piana jest bardziej efektywna niż zwykła piana o temperaturze pokojowej.

Dodatkowym, równie istotnym elementem jest także nacisk na ekologię - mycie gorącą parą pod wysokim ciśnieniem zużywa zdecydowanie mniej wody w przeciwieństwie do myjek wodnych, generuje bardzo małą ilość odpadów, jest bezpieczna dla praktycznie każdej czyszczonej powierzchni docierając jednocześnie głęboko w każdy zakamarek! Oprócz tego, gorąca parą ma również naturalne parametry dezynfekujące - 120 stopni Celsjusza naprawdę robi robotę!

Bądź świadomy - bądź eko!

Oprócz typowych dla nas zleceń jesteśmy otwarci na różne nietypowe zadania.

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy
+48 730 635 007
+48 662 535 007
Facebook: J&B Mobilna Myjnia Parowa

Kontaktując się, powołaj się na MiastoInfoWyślij wiadomość

Zobacz więcej