Ogłoszenia »

Program Czyste Powietrze, Pompy Ciepła, Fotowoltaika

Kraków 30 sie
  • Lokalizacja Kraków

Szukasz sposobu na obniżenie rachunków za ogrzewanie? Interesuje Cię minimalna obsługa systemu grzewczego w Twoim domu? Zastanawiałeś się nad obniżeniem swoich rachunków za prąd? Poszukujesz nowoczesnych, ekologicznych i przyszłościowych rozwiązań dających wieloletnie korzyści? Szukasz dotacji na ekologiczne rozwiązania.

Świetnie trafiłeś! Jeśteśmy Pogromcami Smogu i specjalistami od obniżania rachunku.

Od ponad 10 lat z powodzeniem montujemypompy ciepła najlepszych marek, instalacje ogrzewania podłogowego, oraz instalacje fotowoltaiczne.
Wykonujemy:
- montaż pomp ciepła powietrznych i gruntowych
- montaż instalacji fotowoltaicznych
- instalacje ogrzewania płaszczyznowego
Gwarantujemy:
- fachowe doradztwo,
- bezpłatną wycenę kompleksowej usługi,
- projekt instalacji wykonany przez uprawnionego projektanta
- kompleksową usługę dostawy z montażem, regulacją i uruchomieniem działającej instalacji

Stawiamy w naszej pracy na solidność i uczciwość oraz specjalizację w obszarze odnawialnych źródeł energii.

Pompy ciepła oraz Fotowoltaika jest objeta praogramem w Ramach Ulgi termomodernizacyjnej i możesz odliczyć 100 % do kwoty 53 tysz zł od swojego dochodu.

Zajmujemy się również wymianą kotłów stałopalnych na pompy ciepła objęte dofinansowaniem z Programu Czyste Powietrze. Jeszcze w tym roku można uzyskać dofinansowanie w wysokości do 53 tysięcy złotych na ten cel Lub odliczyć sobie fakturę od podstawy opodatkowania i w ten sposób znacząco zmniejszyć sobie podatek dochodowy. Dotyczy to zarówno osób fizycznych jak i osób będących na podatku liniowym. Pomagamy również wypełnić wniosek na dofinansowanie z WFOŚiGW Nie czekaj! zgłoś się do nas, a pomożemy Ci wypełnić niezbędne dokumenty.
Jeśli masz już dofinansowanie i szukasz wykonawcy napisz do nas, a przygotujemy ofertę i doradzimy jakie urządzenie będzie dla Ciebie najodpowiedniejsze

Kontaktując się, powołaj się na Miasto-info.pl

603 097 xxx Pokaż

Wyślij wiadomość email