Suknia ślubna mikado Madonna, bolerko i welon
- Oferta od Osoby prywatnej
- Lokalizacja Myślenice
Witam!
Mam do sprzedania suknię ślubną z salonu Madonna w Krakowie. Pochodzi ona z kolekcji Papa Michel 2016.
Suknia została uszyta z materiału mikado, w kolorze śmietankowej bieli. Dzięki zakładkom świetnie się układa, natomiast odsłonięte plecy i dekolt w kształcie serca pozwalają poczuć się zmysłowo. Dodatkowo posiada ona tren, zapinany od spodu na guziczki.
W komplecie znajduje się koronkowe bolerko, doskonałe rozwiązanie na ceremonię ślubną.
Klasyczny i prosty krój sprawia że suknia jest ponadczasowa. Natomiast kieszenie dodają jej nowoczesnego charakteru.
Stan sukni oceniam na bardzo dobry. Jestem pierwszą właścicielką sukni, jest ona wyczyszczona - prosto z profesjonalnej pralni.
Do sukni zostały wszyte miseczki oraz pas na gumie, który dodatkowo przydtrzymuje ją w talii. Zapinana jest na zamek błyskawiczny.
Mój wzrost: 169cm + wysokość obcasa 7cm
Mój rozmiar: 36 (została uszyta do wymiarów: 92,74,103, natomiast krawcowa może dopasować sukienkę idealnie do figury)
Wartość sukni w salonie: 3490zł
Długi welon o wartości 250zł dodaję gratis.
Cena sukni do negocjacji.
W razie pytań zachęcam do kontaktu.
baskajasek@gmail.com