Ogłoszenia »

Salsation Fitness Polanka Wtorki i Czwartki 18:30

5 zł Polanka 20 wrz
  • Typ oferty Usługi lub oferty firm
  • Lokalizacja Polanka

Zajęcia SALSATION® w POLANCE na małej salce OSP w każdy WTOREK i CZWARTEK o 18:30. Prowadząca Anna Ralska Salsation Basic Instructor.

SALSATION® opiera się na radości, którą niesie taniec i ruch, oraz kładzie nacisk na muzyczną interpretację poszczególnych choreografii połączonych z niesamowitą zabawą. Zawiera elementy treningu funkcjonalnego, dzięki czemu wzmacniamy i wysmuklamy równomiernie całe ciało. Możemy tańczyć i ćwiczyć jednocześnie!

Zajęcia są otwarte dla wszystkich, zarówno początkujących, jak i profesjonalistów. Na zajęcia uczęszczają zarówno nastolatki, jak i osoby dorosłe i "dojrzałe" ;). Grupa liczy od 5 do 10 osób w zależności od dnia. Nowym osobom zawsze poświęcam więcej uwagi i pokazuję trudniejsze kroki. Na zajęciach panuje luźna atmosfera.

Jest to jeden z programów dance fitness o podobnej budowie zajęć do ZUMBY – tańczymy choreografie do piosenek. Porównując jednak te zajęcia do ZUMBY, możemy zauważyć, iż w SALSATION pojawia się mniej podskoków, a choreografie są bardziej taneczne. SALSATION kładzie również nacisk na naukę poszczególnych ruchów już od etapu rozgrzewki, czego w ZUMBIE nie znajdziemy.

CENNIK
Pierwsze wejście... 5zł
Każde następne pojedyncze wejście... 15 zł
Karnet 4 wejścia… 52 zł (13 zł/1wejście)
Karnet 6 wejść... 72 zł (12zł/1wejście)
Karnet 8 wejść… 88 zł zł (11zł/1wejście)
Karnet 10 wejść… 100 zł (10zł/1wejście)

Stała promocja na pierwsze wejście – 5 zł/osobę. Warunek? Osoba nigdy wcześniej nie uczestniczyła w zajęciach SALSATION® organizowanych przez SHAPE FACTORY.

Zapisy pod numerem 533135803 lub przez messenger @shape.factory.mce

Płatność tylko gotówką.

Kontaktując się, powołaj się na Miasto-info.pl

533 135 xxx Pokaż

Wyślij wiadomość email