Sprzedam Honda Jazz

6 600 zł Myślenice 17 sty
  • Oferta od Osoby prywatnej
  • Lokalizacja Myślenice
Opis

Sprzedaję niezwykle sprytne autko jakim jest Honda Jazz.
Jeśli ktoś miał okazję zapoznać się z literaturą lub opiniami użytkowników, to pewnie wie jak udana jest to konstrukcja. Niezawodność jest w czołówce tej klasy samochodow, do tego jak na małe (z zewnątrz) wymiary to oferuje sporo miejsca w środku i bagażnik 400 – 1300 L

Jestem pierwszym właścicielem w kraju (od 2013 r)
Z początku było to nasze główne auto, później już jako drugie, głównie do wożenia dzieci i po mieście. A, że dzieci przybywa to niestety musimy zamienić na coś znacznie większego. Gdyby nie to, to w ogóle nie było by tematu sprzedaży tego samochodu, niestety wszystkiego mieć nie można :)

-Rocznik 2003
-Przebieg: 221 tys.
-Przegląd do 10.2020
-ubezpieczenie do 04.2020
-skrzynia biegów + sprzęgło kompletne wymienione w 2018
-hamulce przód, komplet 2019
-dwa zestawy opon w bardzo dobrym stanie
-alufelgi
-klimatyzacja sprawna
-elektryczne szyby
-podgrzewane lusterka
-abs
-esp
x nie działa radio, CD w porządku – nie wiem niestety czy to kwestia bezpiecznika czy całego radia bo używaliśmy głównie płyt i się tym nie zajmowałem

W pierwszych latach posiadania samochodu regularnie konserwowałem nadwozie. Myślę, że sporo to pomogło bo „od spodu”, progi itd. mają się naprawdę dobrze, w szczególności jak na Japończyka. Na reszcie lakieru widać już upływ czasu. Prawy bok przy tylnim błotniku jest fragment uszkodzony, boczne drzwi były lakierowane i jak to przy czerwonym lakierze bywa można znaleźć fragmenty płowiejące. Ale to trzeba już ocenić na własne oczy na ile ten temat komuś przeszkadza. Starałem się to pokazać na zdjęciu.
Mechanicznie wszystko w porządku. Tak więc do codziennej harówki solidna propozycja. Wszystkie informacje "prosto z mostu" żeby oszczędzić czasu osobom szukającym bajek typu "rocznik 2003, 160 tys przebiegu, igła)

Ogólnie z samochodem jesteśmy od 7 lat i znamy się bardzo dobrze. To ten typ gdzie „tankować i wymieniać olej” nic więcej. Cenę myślę że adekwatnie obniżam przez mankamenty na lakierze, ale zawsze się dogadamy.
Zapraszam do kontaktu

Kontaktując się, powołaj się na MiastoInfoWyślij wiadomość

Zobacz więcej