Pracownik Obsługi Klienta ORLEN- Opatkowice

4 600 - 7 000 zł Opatkowice 17 godz.
  • Lokalizacja Opatkowice
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Kasjer i ekspedient
Opis

Stacja Paliw Orlen nr 0132 w Krakowie ul. zakopiańska 289
Zatrudni pracowników obsługi klienta.

Rodzaj zatrudnienia indywidualnie do ustalenia: umowa o prace/zlecenie/b2b
Etaty:
1
3/4
1/2

Oferujemy:

- Prace w zgranym zespole
- Elastyczny grafik
- Pakiet szkoleń
- Możliwość rozwoju
- Rabaty na paliwo oraz produkty gastronomiczne
- Stałe zatrudnienie
- Terminowe i dobre wynagrodzenie

Oczekiwania:

- Dyspozycyjność- praca na 2 zmiany, nocki oraz dniówki. Praca również w weekendy
- Mile widziane doświadczenie zawodowe
- Książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych (można wyrobić po rekrutacji)

Zakres obowiązków:

- Obsługa klienta zgodnie ze standardami Orlen S.A
- Przygotowanie produktów gastronomicznych
- Utrzymanie porządku na terenie stacji

CV proszę przesyłać pod adres email:
mariusz.stadkowski@interia.pl lub osobiście pod wskazanym adresem stacji.

Kraków ul. Zakopiańska 289

Prosimy o umieszczenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pra

mariusz.stadkowski@interia.pl