Magazynier

20 paź
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Magazynier

BELMEB Sp. z o.o. to firma która od 30 lat specjalizuje się w sprzedaży hurtowej i detalicznej: płyt i drzwi meblowych, blatów kuchennych oraz akcesoriów meblowych, także akcesoriów do wyposażenia wnętrz. Ponadto świadczymy usługi stolarskie z zakresu krzywoliniowej obróbki płyt i blatów oraz cięcia płyt na zlecony wymiar wraz z oklejaniem krawędzi. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Biertowice

Główne zadania realizowane na stanowisku:

przyjęcia i wydania magazynowe

rozładunek dostaw

kompletacja zamówień

kontrola jakości i ilości przyjmowanego towaru

prace pomocnicze

Oczekiwania:

mile widziane aktualne uprawnienia na wózki widłowe (UDT)

odpowiedzialność i sumienność

umiejętność pracy w zespole

rzetelność i uczciwość

dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy:

· Stałe zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

· Dofinansowanie do ubezpieczenia na życie,

· Umowę o pracę,

· Pracę od poniedziałku do piątku,

· Specjalistyczne szkolenia (w tym UDT)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: biuro@belmeb.pl

tel. 12/ 273 22 24.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym CV przez BELMEB Sp. z o.o. w celu realizacji procesu rekrutacji.”

Administratorem danych osobowych jest BELMEB Sp. z o.o. z siedzibą w Izdebniku. Adres: 34-144 Izdebnik ul. Krakowska 77. W celu kontaktu dotyczącego przetwarzania i ochrony danych osobowych można wysyłać wiadomość email na adres mailowy, który znajduje się na stronie internetowej. Administrator danych będzie przetwarzał Twoje dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie Twojej zgody. Twoje dane osobowe nie zostaną ujawnione żadnym podmiotom trzecim i przechowywane będą przez Administratora przez okres rekrutacji, a po jego zakończeniu zostaną usunięte. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych, sprostowania ich (poprawiania); żądania usunięcia, ograniczenia, przeniesienia i wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Masz także, prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych, jednak cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem. Podanie swoich danych osobowych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Administrator danych nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany, z uwzględnieniem profilowania, w oparciu o przetwarzane dane osobowe.

Klauzula RODO
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym CV przez BELMEB Sp. z o.o. w celu realizacji procesu rekrutacji.