Specjalista ds. e-commerce - Allegro

Myślenice 12 paź
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Handel
  • Rodzaj umowy Inna

NETFOX to dynamicznie rozwijająca się firma w branży e-commerce, działająca zarówno w Polsce, jak i na rynkach europejskich.

Aktualnie poszukujemy osoby odpowiedzialnej za zarządzanie treścią naszych ofert.

Jeśli masz doświadczenie w pracy na Allegro, świetnie się odnajdziesz na tym stanowisku! A jeśli dopiero zaczynasz i miałeś/aś styczność z tworzeniem opisów ofert i miniaturek – to również idealna okazja dla Ciebie. Nie musisz znać wszystkich aspektów od razu – wszystkiego Cię nauczymy.

Kluczowe są chęć rozwoju i zaangażowanie.

Zakres obowiązków:
● Tworzenie i optymalizacja ofert na Allegro, poprawa opisów, konfiguracja cenników dostaw i innych elementów platformy
● Praca z arkuszami kalkulacyjnymi według określonych procedur
● Zarządzanie treściami w systemie Baselinker
● Prowadzenie kampanii Allegro Ads
● Podstawowa edycja grafik
● Tworzenie opisów produktów z wykorzystaniem zasad sprzedażowego copywritingu
● Współpraca z zespołem i koordynacja działań contentowych

Szukamy osoby, która:
● Posiada podstawową wiedzę na temat e-commerce i chce dalej się rozwijać w tej branży
● Jest dostępna od poniedziałku do piątku w naszej siedzibie w Myślenicach
● Potrafi tworzyć treści zgodnie z zasadami poprawnej polszczyzny
● Jest odpowiedzialna, zorganizowana i angażuje się w powierzone zadania
● Umie zarządzać własnym czasem i efektywnie współpracować z zespołem
● Chce zdobywać doświadczenie i realizować nowe cele

Oferujemy:
● Atrakcyjne wynagrodzenie
● Przyjazną atmosferę w pracy
● Możliwość rozwoju w dziedzinie marketingu internetowego i e-commerce
● Pracę w młodym i dynamicznym zespole
● Niezbędne narzędzia i sprzęt do pracy
● Grupowe ubezpieczenie pracownicze, dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
● Firmowy parking
● Dowolną formę współpracy – umowa o pracę, umowa zlecenie lub kontrakt B2B

Mile widziani również studenci, którzy chcą zdobyć doświadczenie i rozwijać swoje umiejętności w dynamicznej branży e-commerce.

Zapraszamy do aplikowania!

Prosimy o przesłanie CV oraz o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Netfox z siedzibą w Myślenicach – danych osobowych w celu procesu rekrutacji (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Zobacz więcej

Numer telefonu

Zadzwoń Wyślij SMS Anuluj