Metrolog

Myślenice 14 wrz
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Produkcja

Firma Polplast Polska Sp. z o.o. znajdująca się w Myślenicach i specjalizująca się w produkcji technicznych części i podzespołów z tworzyw sztucznych dla wiodących producentów w branżach: motoryzacyjnej, elektrotechnicznej i AGD aktualnie poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

METROLOG

Wymagania:
• Wykształcenie średnie lub wyższe.
• Praktyczna znajomość rysunku technicznego, technik pomiarowych.
• Umiejętność analitycznego myślenia i dzielenie się wiedzą.
• Dobra organizacja pracy własnej.
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1).
• Obsługa komputera. Znajomość pakietu MS Office.

Dodatkowym atutem będzie:
• Znajomość programowania maszyn CMM.

Zakres Obowiązków:
• Tworzenie programów na współrzędnościową maszynę pomiarową CMM.
• Opracowywanie raportów/sprawozdań z wykonywanych pomiarów.
• Analiza wyników pomiarowych i umiejętność konstruowania wniosków.
• Udział w badaniu zdolności systemu pomiarowego.
• Ścisła współpraca z pozostałymi działami w całej organizacji.
• Raportowanie wyników swojej pracy zgodnie z potrzebami organizacji.

Praca w systemie 2- zmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach (6:00-14:00, 14:00-22:00).

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie aktualnego CV na adres mailowy: kadry@polplast-polska.com.pl

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych
(Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

kadry@polplast-polska.com.pl