Koordynator/ka biura działu handlowego

5 000 - 6 500 zł Pcim 13 wrz
  • Lokalizacja Pcim
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Biuro i administracja

Firma z branży technicznej, maszynowej zatrudni do zespołu Handlowego osobę na stanowisko :

Praca stacjonarna, z biura w Pcimiu w godzinach 7:30- 15:30.

Zakres obowiązków to przede wszystkim:

• całościowy nadzór nad procesem zamówienia- kompletnością dokumentów, informacji, terminowością realizacji,

• wsparcie pracowników w terenie oraz Dyrektora Handlowego w przygotowywaniu dokumentów, obsłudze systemów,

• kontakt z uczestnikami procesu, bieżące przekazywanie informacji,

• tworzenie ofert sprzedażowych.

Nasze oczekiwania względem kandydata:

• zależy nam na osobie która ma przynajmniej roczne doświadczenie w pracy administracyjno/biurowej lub w obszarze wsparcia sprzedaży,

• jesteśmy firmą techniczną- nie musisz mieć doświadczenia branżowego ale mile widziany jest zmysł techniczny, doświadczenie inżynierskie

• język angielski- pracujemy w środowisku międzynarodowym

Poza tym szukamy osoby otwartej na rozwój, z aktywną postawą, zaangażowanej i lubiącej dynamiczną pracę (w naszej firmie dużo się dzieje).

Oferujemy wszystko czego można oczekiwać od stabilnego, zaufanego pracodawcy - umowę o prace, możliwość rozwoju kompetencji, wynagrodzenia które z czasem będzie rosło, pozytywną atmosferę pracy.
Zapraszam do kontaktu!

rekrutacja@lazzonigroup.pl