Operator maszyn

MYŚLENICE 13 wrz
  • Lokalizacja MYŚLENICE
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Produkcja

Jesteśmy w Myślenicach od 2007r. aktualnie zapewniając pracę ponad 500 osobom – jesteśmy częścią międzynarodowej korporacji która jest globalnym producentem uszczelnień do karoserii samochodowych z siedzibą główną w Northville, MI, USA. Nasze polskie fabryki zlokalizowane są w Bielsku-Białej oraz Dzierżoniowie. Głównymi klientami dla których produkujemy to światowi producenci pojazdów, m. in. BMW, Daimler, Fiat, Ford, Land Rover, Opel, Volvo czy VW.
Cooper Standard oferuje wiele możliwości rozwoju, zarówno na starcie jak i w trakcie kariery zawodowej – wierzymy i stawiamy na awans wewnętrzny!
Aktualnie do naszej firmy, poszukujemy osób, które dołączą do zespołu na stanowisku:
nr ref.: (OM/MYS/2024/09)
Miejsce pracy: Myślenice

Zadania na stanowisku:

• Zapewnienie produkcji zgodnie z obowiązującymi standardami ilościowymi i jakościowymi;
• Obsługa maszyn produkcyjnych
Nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku pracy, wszystkiego Cię nauczymy. Poszukujemy kandydatów, którzy:
• Są gotowi do pracy w systemie 3 zmianowym
• Mają zdolności manualne
• Umieją pracować w zespole
• Odpowiedzialnie podchodzą do wykonywanych obowiązków

Z naszej strony oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - od pierwszego dnia pracy!
• Wynagrodzenie: 5100zł brutto na start! Zagwarantowany wzrost wynagrodzeń zgodny z polityką firmy!
• Możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych*:
o Dofinasowanie wypoczynku organizowanego przez pracowników „wczasy pod gruszą” – maksymalna kwota 1900zł w zależności od dochodu
o Dofinasowanie krajowego i zagranicznego wypoczynku dzieci naszych pracowników
o Pomoc rzeczowa i finansowa dla osób znajdujących się w trudniej sytuacji finansowej
o Bonus grudniowy – do 2000zł wypłacane w postaci kart podarunkowych przyznawany zgodnie ze stażem pracy
• Bezpłatny pakiet LUXMED dla wszystkich pracowników
• Możliwość korzystania z benefitów m.in. Karta Multisport, ubezpieczenie grupowe PZU,
• Możliwości dołączenia do PPE
• Możliwość wewnętrznego awansu i rozwój w strukturach firmy oraz zapewnienie niezbędnych szkoleń i kursów

CV prosimy wysyłać na adres: rekrutacja.myslenice@cooperstandard.com bądź bezpośrednio w siedzibie firmy
Prosimy o umieszczenie w CV zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.