Kucharz/ka serwująca potrawy - Krzyszkowice

Krzyszkowice 3 wrz
  • Lokalizacja Krzyszkowice
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Gastronomia i hotelarstwo

Poszukujemy do pracy w restauracji kucharza/ki, która/y będzie odpowiedzialny za serwowanie potraw i wspieranie naszego zespołu kuchennego w codziennej pracy: Praca co drugi dzień po 12h.

Obowiązki:
- przygotowywanie i serwowanie potraw zgodnie z menu oraz zamówieniami klientów
- dbanie o wysoką jakość i estetykę serwowanych dań
- współpraca z zespołem kuchennym w zakresie przygotowania składników i dań
- monitorowanie zapasów i zgłaszanie potrzeb uzupełniania

Wymagania:
- doświadczenie na stanowisku kucharza/ki lub w podobnej roli
- umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
- dobra organizacja pracy i umiejętność multitaskingu
- pasja do gotowania i chęć nauki w tym kierunku

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
- umowa o pracę
- posiłek i napoje każdego dnia
- darmowy parking dla pracowników
- wyjazdy integracyjne z zespołem