Specjalista ds. e-commerce z językiem niemieckim

Myślenice 19 sie
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Handel
  • Rodzaj umowy Inna

Firma NETFOX z siedzibą w Myślenicach przy ul. Cegielskiego 3, zatrudni do pracy na stanowisku: specjalista ds. e-commerce z językiem niemieckim

Zakres zadań:
- redakcja i tworzenie opisów produktowych w języku niemieckim (na podstawie polskich treści) i dedykowanych narzędzi
- dodawanie nowych produktów na platformie Amazon
- dbanie o poprawność danych i wizualizacje ofert produktów na platformie Amazon
- analiza działań konkurencji
- angażowanie się w działania z zakresu Customer Experience

Wymagania:
- b. dobra znajomość języka niemieckiego (B2/C1)
- rozwinięte umiejętności organizacji pracy własnej i pracy w zespole
- dyspozycyjności od poniedziałku do piątku
- znajomość MS Office, obsługa komputera na bardzo dobrym poziomie.
- znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym
- energia do działania, elastyczność i kreatywność

Mile widziane:
- doświadczenie w e-commerce
- doświadczenie związane z platformą marketplace Amazon/Ebay/Inne
- znajomość zagadnień SEO
- mile widziany status studenta

Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę
- realizację ciekawych projektów
- możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o międzynarodowym zasięgu w branży e-commerce
- atrakcyjne wynagrodzenie
- grupowe ubezpieczenie pracownicze, pakiet medyczny, parking
- przyjazną atmosferę w miejscu pracy
- pracę w systemie jednozmianowym
- elastyczne godziny pracy

Prosimy o przesłanie CV oraz o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Netfox Aleksy Lisowski danych osobowych w celu procesu rekrutacji (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Zobacz więcej

Numer telefonu

Zadzwoń Wyślij SMS Anuluj