Zatrudnimy księgową

Myślenice 3 sie
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Finanse i księgowość
  • Rodzaj umowy Inna

Firma Netfox Distribution sp.j. A. Lisowski w Myślenicach poszukuje kandydata na stanowisko Księgowa - Księgowy.

Zakres obowiązków:

- Kontrola oraz księgowanie dokumentów zakupowych pod względem formalno-rachunkowym zgodnie z obowiązującymi przepisami rachunkowymi i podatkowymi
- Księgowanie faktur sprzedażowych
-Weryfikowanie salda kont i uzgadnianie ich z dokumentami źródłowymi bądź też innymi systemami finansowymi.
-Uzgadnianie zakupu towarów, stanów magazynów.
-Aktywna pomoc w sporządzaniu sprawozdań finansowych
-Obsługa płatności w systemie bankowym dla klienta polskiego i zagranicznego, księgowanie wyciągów bankowych
-Przygotowywanie sprawozdań do GUS

Nasze wymagania:

-Wykształcenie wyższe
-Znajomość ustawy o rachunkowości
-Podstawowa znajomość zasad prowadzenia pełnych ksiąg rachunkowych
-Podstawowa wiedza w zakresie podatków VAT i podatku dochodowego od osób prawnych
-Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w dziale księgowości
-Dobrą znajomość Ms Excel.
-Doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP
-Dodatkowym atutem będzie znajomość systemu Insert
-Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia.
-Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
-Gotowość do podjęcia pracy stacjonarnej w Myślenicach

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
-wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia zawodowego,
-rozwój zawodowy/szkolenia,
-benefity w postaci opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego,
-pracę w przyjaznym, dynamicznym i zgranym zespole
-parking firmowy

Klauzula RODO
Prosimy o przesłanie CV wraz z informacją o wysokości oczekiwanego wynagrodzenia brutto oraz o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Netfox Distribution sp.j. A. Lisowski danych osobowych w celu procesu rekrutacji (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Zobacz więcej

Numer telefonu

Zadzwoń Wyślij SMS Anuluj