Nauczyciel / Lektor języka angielskiego

600 - 8 000 zł Myślenice 30 sie
  • Lokalizacja Myślenice
  • Wymiar pracy Niepłeny etat
  • Branża Nauczyciele i edukacja
  • Rodzaj umowy Umowa zlecenie
Opis

To oznacza, że zdecydowanie chcemy Cię poznać!

Poszukujemy otwartych i kreatywnych lektorów do prowadzenia zajęć z języka angielskiego w grupach dzieci, młodzieży i dorosłych od września 2024 do czerwca 2025. Jesteśmy zainteresowani stabilną i długoterminową współpracą. Zajęcia odbywają się w popołudniowych godzinach w naszej siedzibie w Myślenicach.

W pracy kierujemy się WARTOŚCIAMI, które składają się na to, że WE ROCK:

W - Współpraca pomiędzy szkołą, Kursantami lub ich rodzicami jest kluczowym elementem naszej pracy.

E -  Edukacja rozumiana jako ciągły rozwój naszych lektorskich i metodycznych umiejętności.

R - Radość, którą przekazujemy naszym Kursantom podczas prowadzenia zajęć.

O - Odpowiedzialność za wykonywaną pracę i sumienne przeprowadzanie kursów.

C - Ciekawość, która towarzyszy naszym lekcjom i sprawia, że są atrakcyjne.

K - Komunikacja, która jest głównym celem każdej lekcji.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

- Wszystko, czego potrzebujesz do zajęć znajduje się w szkole oraz w bazie materiałów interaktywnych.
- Materiały są posegregowane tematycznie i zawsze do Twojej dyspozycji. Twoim zadaniem jest poznać je i używać podczas zajęć!
- W każdej sali jest monitor interaktywny, laptop, masz dostęp do interaktywnego oprogramowania w wersjach premium oraz inne pomoce dedykowane kursom.
- Posiadamy Standardy Prowadzenia Zajęć, za którymi będziesz podążać przygotowując się do lekcji.
- Wdrożymy Cię do pracy naszymi metodami.
- Masz wsparcie naszego metodyka przez cały rok szkolny (konsultacje, porady, szkolenia, coaching kompetencyjny).
- Ścieżka lektora w MY WAY jest jasno określona. To od Ciebie zależy w jakim tempie będziesz ją realizować i awansujesz na wyższy poziom.
- Jesteśmy dumnym laureatem Konkursu Lidera Branży Edukacyjnej roku 2020.
- Jesteśmy partnerem serii edukacyjnej dla dzieci Picaroo, wspomagając rozwój dzieci już od 4. roku życia.

Pracując z nami otrzymujesz:

Wynagrodzenie w przedziale od 600 do 8000 zł brutto. Pracujemy w blokach godzinowych. Obecnie poszukujemy nauczyciela na ok 2-3 dni w tygodniu. Prowadzimy zajęcia w grupach 7 osobowych.

Twój zakres obowiązków to:

- przygotowanie i prowadzenie zajęć według metod stosowanych w My Way
- uzupełnianie na czas dokumentacji szkoły (dziennik online, obecności)
- realizowanie naszej wspólnej MISJI  i działanie zgodnie z wartościami szkoły
- udział w wewnętrznych szkoleniach wdrożeniowych oraz rozwojowych, organizowanych cyklicznie dla wszystkich lektorów

Jakie mamy wymagania?

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego (udokumentowana egzaminem na poziomie FCE, CAE lub CPE/ filologia angielska/poziom języka C1-C2)
- stabilność zawodowa (gwarancja dyspozycyjności na cały rok szkolny 2024/25);
- dobry kontakt z dziećmi;
- otwartość na rozwój;
- otwartość na prowadzenie zajęć w w duchu pozytywnej dyscypliny, której Cię nauczymy
nastawienie na współpracę i komunikację

Wyślij do nas swoje CV. Jeśli będziemy mogli zaproponować Ci udział w procesie rekrutacji, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i umówimy na pierwsze spotkanie (online).

Jeśli czujesz, że to właśnie dla Ciebie, aplikuj do nas już teraz!

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).

Czekając na naszą odpowiedź zapraszamy do sprawdzenia naszej szkoły na:

Facebooku: Studio języka angielskiego "My Way" Aleksandra Ulman

Instagramie: myway.szkola.angielskiego

Do zobaczenia na rekrutacji w My Way!