FIZJOTERAPEUTA/ REHABILITANT - praca

Droginia 27 lip
  • Lokalizacja Droginia
  • Branża Pozostałe oferty

Całodzienny prywatny ośrodek rehabilitacyjny koło Myślenic (4km) nawiąże współpracę z:
FIZJOTERAPEUTĄ / REHABILITANTEM

Zakres obowiązków:

• wykonywanie zabiegów rehabilitacyjno-fizjoterapeutycznych
• umiejętność pracy indywidualnej oraz pracy w zespole
• opieka nad pacjentami
• współpraca z lekarzami i personelem pomocniczym (opiekunki, pielęgniarki, lekarz)

Od kandydatów oczekujemy:
• podjęte wykształcenie kierunkowe w zakresie fizjoterapii lub rehabilitacji ruchowej.

Oferujemy:
• dogodna forma zatrudnienia - umowa o pracę- umowa zlecenie , działalność gospodarcza,
• atrakcyjne wynagrodzenie (ok. 10 tys / miesiąc)
• możliwość zdobycia doświadczenia, rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
• otwartą i przyjazną atmosferę pracy

Miejsce pracy: Droginia - 4km od Myślenic/ 30km od Krakowa

Aplikacje CV prosimy kierować na adres e-mail:
biuro@centrumseniora.pl
Więcej informacji pod telefonem nr : 501 471 839
Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.