PRACA : recepcjonista w szkole tańca

Myślenice 5 lip
  • Lokalizacja Myślenice
  • Wymiar pracy Niepłeny etat
  • Branża Biuro i administracja

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko : Obsługa recepcji.

Poszukujemy osoby otwartej, przyjaznej i uśmiechniętej, która ma podejście do dzieci.

Zakres obowiązków

-obsługa recepcji
-kontakt z klientem - odbieranie telefonów, e-maili
-Obsługa bieżących spraw administracyjno-biurowych
-Dbanie o porządek obiektu
-Prowadzenie harmonogramu szkoły, informowanie o zmianach, wydarzeniach

Nasze wymagania
-wysoka kultura osobista i łatwość nawiązywania kontaktów
-dobra organizacja pracy
-znajomość pakietu MS Office
-Status studenta mile widziany, ale nie jest konieczny

To oferujemy
-praca w siedzibie głównej szkoły - Myślenice
-umowa zlecenie lub na stałe
-Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 15:30 - 19:30/20:30
-Praca w młodym, zgranym zespole
-Możliwość rozwoju, szkolenia

CV wraz z krótką informacją o sobie prosimy o przesłanie na adres victoria.dance.studio@onet.eu

W CV prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w

mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia

29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r.

Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Cv prosimy wysłać na adres victoria.dance.studio@onet.eu