Główna Księgowa / Główny Księgowy

Myślenice 19 cze
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Finanse i księgowość

Firma ZIBET Sp. z o.o. prowadząca market PSB Mrówka Myślenice poszukuje aktualnie Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Myślenice

Zakres obowiązków:

- odpowiedzialność za rozliczenia podatkowe oraz przygotowanie miesięcznych, a także rocznych bilansów i rachunku wyników,
-nadzór i kontrola nad księgami rachunkowymi,
- dekretowanie oraz księgowanie dokumentów i operacji gospodarczych,
- aktualizacja polityki rachunkowości, planu kont oraz procedur księgowo-podatkowych,
- potwierdzanie i uzgadnianie sald, kontrola rozrachunków, rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy,
-prowadzenie ewidencji księgowych,
-umiejętność przygotowywania deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych,
-współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS)

Oczekiwania/wymagania :

- doświadczenie na stanowisku głównego księgowego,
- doświadczenia w prowadzeniu pełnej księgowości podmiotów objętych obowiązkiem badania sprawozdań finansowych (handel detaliczny, sprzedaż e-commerce krajowa i zagraniczna),
- znajomość przepisów podatkowo-rachunkowych w tym zagadnień związanych z CITem estońskim,
- zdolności analityczne,
- bardzo dobra znajomość MS Office (Excel, Word), programów księgowych (aktualnie praca na oprogramowaniu Insert i Insignum ihurt)
- rzetelność, dokładność,
- dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

-zatrudnienie na umowę o pracę (w przypadku zainteresowania samozatrudnienie) w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia zawodowego
- prywatna opieka medyczna,
- możliwość zdobycia doświadczenia i ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
- przyjazna atmosfera współpracy,
- niezbędne narzędzia do pracy.

Chętne osoby prosimy o przesyłanie CV na adres email: rekrutacja@zibet.pl z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ZIBET Sp. z o.o. z siedzibą w Myślenicach zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji”.

rekrutacja@zibet.pl