Pielęgniarka / ratownik medyczny

Droginia 30 kwi
  • Lokalizacja Droginia
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Zdrowie / Uroda

Ośrodek Rehabilitacji Leczniczej w Drogini, zapewniający kompleksową opiekę medyczną i pielęgniarską, osobom starszym, nawiąże współprace z PIELĘGNIARKĄ / PIELĘGNIARZEM / RATOWNIKIEM MEDYCZNYM:

Zakres obowiązków:
* opieka nad pacjentami
* współpraca z lekarzami, fizjoterapeutami, opiekunkami i pozostałym personelem medycznym

Od kandydatów oczekujemy:
* aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu pielęgniarki/pielęgniarza

Oferujemy:
* wynagrodzenie rynkowe
* elastyczny grafik - możliwość pracy 6h / 8h / 12h - praca dodatkowa.
* wybór sposobu zatrudnienia : umowa o pracę/umowa zlecenie/własna działalność

Miejsce pracy: DROGINIA - 30km od Krakowa / 4km od Myślenic

Aplikacje CV prosimy kierować na adres e-mail:
biuro@centrumseniora.pl
Więcej informacji pod telefonem nr : 501 471 839

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.