Specjalista / Specjalistka ds. planowania produkcji

6 500 - 7 500 zł Jawornik 3 gru 2023
  • Lokalizacja Jawornik
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Produkcja
Opis

Twój zakres obowiązków:

• Tworzenie planów produkcji krótko, średnio i długoterminowych w oparciu o zamówienia.
• Codzienne monitorowanie stanów zapasów i surowców w magazynie oraz wydanych na produkcję.
• Nadzór nad współpracą z dostawcami i podwykonawcami, prowadzenie bieżącej kontroli nad realizacją planów produkcyjnych i sporządzanie raportów.
• Dbanie o zachowanie ciągłości produkcji poprzez planowanie i usprawnianie procesów.
• Regularna analiza produktywności i wydajności oraz uaktualnianie na tej podstawie danych podstawowych w systemie IFS.
• Obsługa systemu informatycznego klasy ERP w zakresie planowania produkcji.
• Przygotowywanie raportów dotyczących poziomu realizacji planu oraz analiz dla wewnętrznych potrzeb firmy.
• Współpraca z innymi działami w celu opracowania harmonogramu zamówień.

Nasze wymagania:

• Doświadczenie w obszarze planowania produkcji min. 2 lata.
• Wykształcenie średnie techniczne, preferowane wykształcenie wyższe techniczne (np. specjalność technologia produkcji, automatyka, mechanika).
• Znajomość systemów i procesów planowania produkcji i zapasów.
• Bardzo dobra znajomość pakietu Office (w szczególności Excel).
• Znajomości systemu IFS (lub innego systemu ERP np. Asseco BS).
• Zdolności analityczne.
• Umiejętność pracy pod presją czasu.
• Komunikatywność oraz samodzielność.

Oferujemy:

1. Stabilne zatrudnienie w ramach umowę o pracę.
2. Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych.
3. Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, dodatki świąteczne, paczki dla dzieci).
4. Grupowe ubezpieczenie pracownicze, finansowane przez pracodawcę.
5. Pakiet szkoleń wprowadzających i wsparcie ze strony przełożonego na każdym etapie zatrudnienia.