Praca w Pcimiu- pracownik techniczny/ślusarz-możliwość szkolenia

4 500 - 6 500 zł Pcim 14 cze
  • Lokalizacja Pcim
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Produkcja
Opis

Lokalna firma z Pcimia poszukuje pracownika technicznego.

Nasze oczekiwania:
- zdolności manualne, zamiłowanie do mechaniki
- umiejętność korzystania z narzędzi i elektronarzędzi (od młotka po szlifierkę)
- znajomość rysunku technicznego
- umiejętność spawania, lakierowania elementów będzie dodatkowym atutem.

Obowiązki to między innymi:
-budowa konstrukcji/komponentów maszyn- po przeszkoleniu
-obróbka mechaniczna części i konstrukcji maszynowych- prace ślusarskie, m in. spawanie
-przygotowanie elementów do lakierowania

Praca jednozmianowa, uczciwe warunki, bardzo dobre wynagrodzenie, wolne weekendy.
Praca na stałe, z możliwością szkoleń, awansu. Przyjmujemy też studentów lub absolwentów.

Proszę wysyłać CV na adres: rekrutacja@lazzonigroup.pl lup kontaktować się telefonicznie.