Asystentka Biura Zarządu - Asystent Biura Zarządu

Myślenice 9 paź 2023
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Biuro i administracja
  • Rodzaj umowy Inna

Firma Netfox Aleksy Lisowski mająca siedzibę w Myślenicach poszukuje kandydata/kandydatkę na stanowisko

Zadania na stanowisku:
• Kompleksowe wsparcie Prezesa Zarządu w realizacji codziennych zadań
• Obsługa korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej
• Umawianie i koordynowanie spotkań Prezesa Zarządu
• Przygotowywanie prezentacji, zestawień i raportów
• Redagowanie korespondencji i oficjalnych pism
• Wsparcie organizacyjne, operacyjne i administracyjne Zarządu
• Zarządzanie obiegiem dokumentów oraz informacji wewnątrz firmy
• Tłumaczenie korespondencji, dokumentacji, powierzonych pism z języka polskiego na język angielski
• Współpraca z urzędami i firmami zewnętrznymi
• Bieżące rozwiązywanie problemów
• Bieżące informowanie przełożonego o stanie prowadzonych spraw
• Profesjonalne reprezentowanie organizacji i dbanie o jej dobry wizerunek
• Pozostałe prace sekretarskie min. koordynacja podróży służbowych

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata
• Praktyczna znajomość zasad zarządzania obiegiem dokumentów i informacji oraz prowadzenia korespondencji biznesowej
• Umiejętność nawiązywania i budowania długotrwałych relacji, z nastawieniem na współpracę
• Umiejętność szybkiego i skutecznego rozwiązywania problemów,
• Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i kultura osobista,
• Umiejętność obsługi komputera oraz znajomość Pakietu MS Office,
• Znajomość języka angielskiego min. na poziomie B2/C1
• Komunikatywność i otwartość
• Umiejętności analizy i wyciągania wniosków,
• Dokładność i sumienność,
• Odpowiedzialność i zaangażowanie,
• Dobra organizacja pracy i samodzielność,
• Kreatywność,
• Ambicja i chęć rozwoju,
• Pozytywne podejście.
• Gotowość do podjęcia pracy stacjonarnej w siedzibie firmy w Myślenicach

Oferujemy
• Umowę o pracę lub dowolną wybraną przez kandydata
• Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Stanowisko z możliwością wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw w zakresie organizacji
• Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia
• Ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny
• Pakiet kawowy, dofinansowanie posiłków, firmowy parking
• Przyjazną atmosferę pracy,

Kandydatów zainteresowanych udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV wraz z aktualnym zdjęciem oraz informacją o wysokości oczekiwanego wynagrodzenia brutto.

Prosimy o przesłanie CV wraz z informacją o wysokości oczekiwanego wynagrodzenie brutto oraz o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Netfox – Aleksy Lisowski danych osobowych w celu procesu rekrutacji (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Zobacz więcej

Numer telefonu

Zadzwoń Wyślij SMS Anuluj