Specjalista ds. reklamy PPC

Myślenice 29 cze 2023
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Marketing i media
  • Rodzaj umowy Inna

Firma NETFOX TRADE Sp. z o.o., właściciel marki Kadax.pl z siedzibą w Myślenicach poszukuje kandydatów na stanowisko:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za samodzielne tworzenie, monitorowanie i optymalizację kampanii reklamowych na Google i na Facebooku.

Twój zakres obowiązków
• planowanie i tworzenie strategii marketingowych
• tworzenie, zarządzanie i optymalizacja kampanii Google Ads,
• kontakt i bieżąca współpraca z działam graficznym
• analiza skuteczności i przygotowywanie raportów
• wsparcie działu sprzedaży
• nadzór nad kosztami, budżetem, zasileniami kont Ads
• kontakt z supportem Mety/Google w razie potrzeby
• współpraca w procesie rozwoju całego działu.

Nasze wymagania
• gotowość do pracy stacjonarnej w siedzibie firmy w Myślenicach
• praktyczna znajomość reklamy PPC
• minimum dwa lata doświadczenia z Google Ads (Facebook Ads, Amazon Ads, Allegro Ads mile widziane)
• obsługa Google Ads oraz korzystanie z narzędzi Google Ads Editor, Google Analytics, Google Tag Manager, Wordpress, Google Search Console, Google Tag Manager
• znajomość pojęć takich jak CPA, CPV, ROAS czy ROI
• wysoko rozwinięte zdolności analityczne i organizacyjne
• odpowiedzialne podejście do wykonywanych obowiązków (zarządzanie ruchem na stronach, budżetami kont).

Mile widziane
• certyfikaty Google Ads/Google Analytics/Google Tag Manager i znajomość dodatkowych narzędzi analitycznych typu Yandex Metrica, Hotjar, Google Tag Manager itp.
• Doświadczenie w zarządzaniu kampaniami reklamowymi w Amazon/Allegro/Ebay

Oferujemy
• Dowolną formę zatrudnienia
• Pracę w stabilnej firmie o strukturze holdingowej
• Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w firmie o europejskim zasięgu
• Pakiet kawowy
• Grupowe ubezpieczenie na życie
• Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
• Przyjazną atmosferę pracy,
• Dodatkowe szkolenia specjalistyczne

Prosimy o przesłanie CV wraz z informacją o wysokości oczekiwanego wynagrodzenie brutto oraz o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Netfox Trade Sp. z o.o. z siedzibą w Myślenicach – danych osobowych w celu procesu rekrutacji (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Zobacz więcej

Numer telefonu

Zadzwoń Wyślij SMS Anuluj