Specjalista ds. administracyjno-prawnych

Myślenice 29 cze 2023
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Biuro i administracja
  • Rodzaj umowy Inna

Firma Netfox Trade Sp. z o.o. właściciel marki Kadax.pl z siedzibą w Myślenicach poszukuje kandydatów na stanowisko:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obszary administracyjno-prawne w firmie z branży e-commerce.

Zakres obowiązków na oferowanym stanowisku:
• Analiza formalno-prawna dokumentów administracyjnych i biznesowych - polskich i zagranicznych
• Odpowiedzialność za organizację pracy i prawidłowe funkcjonowanie biura Zarządu
• Sporządzenie dokumentów, pism, regulaminów
• Przygotowywanie pism i dokumentów korporacyjnych spółek prawa handlowego
• Współpraca z firmami i urzędami zewnętrznymi
• Obsługa formalno-prawna spotkań Zarządu

Nasze oczekiwania:
• Wykształcenie wyższe prawnicze
• Biegła znajomość j. angielskiego – warunek konieczny
• Gotowość do pracy stacjonarnej w siedzibie firmy w Myślenicach
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Praktyczna znajomość dokumentacji korporacyjnej związanej z funkcjonowaniem spółek
• Praktyczna znajomość zasad zarządzania obiegiem dokumentów i informacji oraz prowadzenia korespondencji biznesowej
• Umiejętności organizacyjne poparte doświadczeniem zawodowym
• Zdolności komunikacyjne i analitycznego myślenia
• Zaangażowanie, samodzielność i inicjatywa w działaniu

Z naszej strony oferujemy:
• Dowolną formę zatrudnienia
• Pracę w stabilnej firmie o strukturze holdingowej
• Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w firmie o europejskim zasięgu
• Pakiet kawowy
• Grupowe ubezpieczenie na życie
• Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
• Przyjazną atmosferę pracy
• Dodatkowe szkolenia zawodowe

Prosimy o przesłanie CV wraz z informacją o wysokości oczekiwanego wynagrodzenie brutto oraz o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Netfox Trade Sp. z o.o. z siedzibą w Myślenicach – danych osobowych w celu procesu rekrutacji (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Zobacz więcej

Numer telefonu

Zadzwoń Wyślij SMS Anuluj