Pracownik do cięcia i okleinowania płyt meblowych

Izdebnik/Biertowice 26 cze 2023
  • Lokalizacja Izdebnik/Biertowice
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Produkcja

BELMEB Sp. z o.o. to firma która od 20 lat specjalizuje się w sprzedaży hurtowej i detalicznej: płyt i drzwi meblowych, blatów kuchennych oraz akcesoriów meblowych, a także akcesoriów do wyposażenia wnętrz. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK DO CIĘCIA I OKLEINOWANIA PŁYT MEBLOWYCH

GŁÓWNE ZADANIA REALIZOWANE NA STANOWISKU:
• Obsługa piły panelowej i okleiniarki.
• Wykonywanie zlecenia w oparciu o powierzoną dokumentację.
• Dbanie o jakość powierzonych materiałów.
• Terminowa realizacja zadań.
• Dbanie o porządek na stanowisku pracy.

OCZEKIWANIA:
• Chęć do pracy i zdobywania nowej wiedzy
• Operatywność i zaangażowanie
• Umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:
• Stałe zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku
• Wynagrodzenie rozszerzone o dodatki premiowe i dobrowolne ubezpieczenie na życie
• Umowę o pracę
• Dobre warunki pracy
• Specjalistyczne szkolenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres sekretariat@belmeb.pl lub bezpośrednio w siedzibie firmy Belmeb Sp. z o.o. tel. 12/ 273 22 24

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym CV przez BELMEB Sp. z o.o. w celu realizacji procesu rekrutacji.”