Magazynier - BELMEB

Izdebnik 26 cze 2023
  • Lokalizacja Izdebnik
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Magazynier

BELMEB Sp. z o.o. to firma która od 20 lat specjalizuje się w sprzedaży hurtowej i detalicznej: płyt i drzwi meblowych, blatów kuchennych oraz akcesoriów meblowych, a także akcesoriów do wyposażenia wnętrz. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:

MAGAZYNIER

GŁÓWNE ZADANIA REALIZOWANE NA STANOWISKU:
• przyjęcia i wydania magazynowe;
• rozładunek dostaw;
• kompletacja zamówień;
• kontrola jakości i ilości przyjmowanego towaru;
• prace pomocnicze;
• dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę.

NASZE WYMAGANIA:
• odpowiedzialność i sumienność;
• umiejętność pracy w zespole;
• rzetelność i uczciwość;

MILE WIDZIANE:
• Uprawnienia UDT do kierowania wózkami widłowymi.

TO OFERUJEMY:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• specjalistyczne szkolenia;
• przyjazną atmosferę w pracy.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym CV przez BELMEB Sp. z o.o. w celu realizacji procesu rekrutacji.”

Zapraszamy do aplikowania na to stanowisko również poprzez wysłanie CV na nasz adres e-mail: sekretariat@belmeb.pl.