Praca - Inżynier, konstruktor

500 000 - 1 500 000 zł Myślenice 19 cze 2023
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Biuro i administracja
Opis

INŻYNIER, KONSTRUKTOR

Miejsce pracy – Myślenice

Opis stanowiska:

Prowadzenie projektów krajowych i zagranicznych,
Tworzenie dokumentacji warsztatowej, montażowej oraz handlowej przy użyciu programów CAD Solidworks, DraftSight
Wyjazdy krajowe i zagraniczne w celu dokonania pomiarów i uzgodnień z klientem
Nadzór nad realizacją projektu
Tworzenie zamówień kooperacyjnych części i zespołów
Projektowanie nowych produktów i nadzór nad wdrożeniem

Wymagania:

Ukończone studia wyższe techniczne (lub w trakcie), preferowany kierunek mechaniczny
znajomości rysunku technicznego
Doświadczenie w aplikacjach CAD typu Solidworks, AutoCAD
Umiejętność pracy w zespole, samodzielność i inicjatywa
Praktyczna znajomość metodologii zarządzania projektami
znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
Znajomość pakietu MS Office
Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Odpowiedzialną i ciekawą pracę w prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwie
Możliwość rozwoju zawodowego
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie CV na maila: biuro@mtb-group.pl lub tomasz.bargiel@mtb-group.pl . W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny, nr tel. 506 162 274, 667 063 754

tomasz.bargiel@mtb-group.pl