Analityk Danych

Myślenice 19 maj 2023
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Handel

Chcesz pracować w firmie z 15-letnim doświadczeniem na rynku e-commerce?
Specjalizujemy się w działalności handlowej i wiemy, jak poruszać się w kanałach sprzedażowych. Jeśli posiadasz dobrze rozwinięte umiejętności analityczne i zdolności logicznego myślenia, odnajdziesz się u nas jako Analityk Danych.

Zakres zadań:
• Łączenie danych z wielu źródeł
• Wizualizacja danych i tworzenie raportów
• Wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie
• Projektowanie narzędzi w Excel

Nasze oczekiwania:
• Gotowość do pracy stacjonarnej w siedzibie firmy w Myślenicach
• Wykształcenie wyższe,
• Dobra znajomość Microsoft Excel w szczególności: dobra znajomość tabel przestawnych, podstawy Power Query oraz podstawy VBA będą dodatkowym atutem
• Umiejętność szybkiego uczenia się oraz przyswajania i wykorzystywania informacji
• Rzetelne realizowanie powierzonych zadań i dbałość o szczegóły
• Wysokie zdolności analityczne i umiejętność integracji danych pochodzących z różnych źródeł
• Dobra organizacja czasu pracy i samodyscyplina
• Samodzielność i proaktywność w działaniu
• Doświadczenie w obszarze e-commerce lub na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy
• Dużą samodzielność w działaniu i wpływ na podejmowane decyzje
• Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o międzynarodowym zasięgu
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i osiągnięć
• Przyjazną atmosferę w miejscu pracy
• Rozwój zawodowy w firmie o europejskim zasięgu
• Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych

Prosimy o przesłanie CV wraz z informacją o wysokości oczekiwanego wynagrodzenie brutto oraz o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Netfox – Aleksy Lisowski danych osobowych w celu procesu rekrutacji (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Zobacz więcej

Numer telefonu

Zadzwoń Wyślij SMS Anuluj