Montażysta stolarki/serwisant

Myślenice 4 maj 2023
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Produkcja

Zakład produkcyjny BDHI Factory sp. z o.o. z siedzibą w Myślenicach aktualnie poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

MONTAŻYSTA STOLARKI/SERWISANT

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- praca przy montażu stolarki aluminiowej (np. montaż okien, drzwi, ogrodów zimowych),
- serwisowanie istniejącej stolarki oraz weryfikowanie zgłoszeń reklamacyjnych,
- praca na warsztacie w pozostałym czasie (poza montażami i serwisami).

OCZEKIWANIA:
-doświadczenie przy montażu stolarki aluminiowej/PCV,
- umiejętność regulacji i serwisowania okuć okiennych/drzwiowych,
- umiejętność czytania rysunków technicznych/katalogów systemowych,
- dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole,
Prawo jazdy kategorii B.

FIRMA OFERUJE:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (wynagrodzenie początkowe z możliwością negocjacji - zależne od umiejętności i doświadczenia),
-dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne,
- pracę od poniedziałku do piątku, na 1 zmianę,
- możliwość rozwoju zawodowego,

Osoby zainteresowane prosimy o pozostawienie aktualnego CV w biurze zakładu lub wysłanie na adres mailowy: l.biela@bdhi.eu

Do CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".